josm-plugin_Mapillary 1.5.23-5-gc7eb8c3 - en to sr_RS@latin translation catalogue (245 entries)

en: 2 images joined
sr_RS@latin: 2 fotografije objedinjene

en: 2 images unjoined
sr_RS@latin: 2 fotografije razdvojene

en: A tag with key <i>{0}</i> is already present on the selected OSM object.
sr_RS@latin: Atribut sa ključem <i>{0}</i> već postoji na izabranom OSM objektu.

en: Add
sr_RS@latin: Dodaj

en: Add Mapillary tag
sr_RS@latin: Dodaj Mapillary atribut

en: Add filter.
sr_RS@latin: Dodaj filter.

en: All images in a directory
sr_RS@latin: Sve fotografije u direktorijumu

en: An exception occured while trying to submit a changeset. If this happens repeatedly, consider reporting a bug via the Help menu. If this message appears for the first time, simply try it again. This might have been an issue with the internet connection.
sr_RS@latin: Došlo je do izuzetka pri pokušaju slanja skupa promena. Ukoliko se ovo ponovo dogodi, razmislite o prijavi greške putem menija Pomoć. Ukoliko se ova poruka pojavila prvi put, samo pokušajte ponovo. Ova greška može biti prouzrokovana Internet vezom.

en: Cancel
sr_RS@latin: Otkaži

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Center view on new image when using the buttons to jump to another image
sr_RS@latin: Centrira prikaz na novu fotografiju prilikom upotrebe dugmića za prelazak na drugu fotografiju

en: Changeset upload failed with {0} error ''{1} {2}''!
sr_RS@latin: Nije uspelo otpremanje skupa promena uz {0} grešku ''{1} {2}''!

en: Choose signs
sr_RS@latin: Izaberite znakove

en: Continues with the paused walk.
sr_RS@latin: Nastavlja sa pauziranom šetnjom.

en: Copied URL to clipboard …
sr_RS@latin: URL je kopiran u ostavu…

en: Copied key to clipboard …
sr_RS@latin: Ključ je kopiran u ostavu…

en: Copy URL
sr_RS@latin: Kopiraj URL adresu

en: Copy key
sr_RS@latin: Kopiraj ključ

en: Could not import a geotagged image to the Mapillary layer!
sr_RS@latin: Nije moguće uvesti geo pozicioniranu fotografiju na Mapillary podlogu!

en: Could not import the directory ''{0}''!
sr_RS@latin: Nije moguće uvesti direktorijum ''{0}''!

en: Could not import the image ''{0}''!
sr_RS@latin: Nije moguće uvesti fotografiju ''{0}''!

en: Could not open the URL {0} in a browser
sr_RS@latin: Nije moguće otvoriti URL adresu {0} u pregledaču

en: Could not read from URL {0}!
sr_RS@latin: Nije moguće pročitati sa URL adrese {0}!

en: Current Mapillary changeset
sr_RS@latin: Trenutni Mapillary skup promena

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Cut off sequences at download bounds
sr_RS@latin: Odseci sekvence van preuzetog područja

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Dark mode for image display
sr_RS@latin: Tamni režim za prikaz fotografija

en: Days
sr_RS@latin: Dana

en: Delete
sr_RS@latin: Ukloni

en: Delete after upload
sr_RS@latin: Ukloni posle otpremanja

en: Delete filter.
sr_RS@latin: Ukloni filter.

en: Deleted {0} image | Deleted {0} images
sr_RS@latin[0]: Uklonjena je {0} fotografija
sr_RS@latin[1]: Uklonjene su {0} fotografija
sr_RS@latin[2]: Uklonjeno je {0} fotografija

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Display hour when the picture was taken
sr_RS@latin: Prikaži vreme kada je fotografija napravljena

en: Displays detail information on the currently selected Mapillary image
sr_RS@latin: Prikaži detaljne informacije o trenutno obeleženoj Mapillary fotografiji

en: Displays the layer displaying the map point objects detected by Mapillary
sr_RS@latin: Prikazuje podlogu na kojoj su prikazane tačke objekata prepoznatih pomoću Mapillary algoritma

en: Displays the layer displaying the traffic sign objects detected by Mapillary
sr_RS@latin: Prikazuje podlogu na kojoj su prikazani saobraćajni znaci prepoznatih pomoću Mapillary algoritma

en: Do you really want to replace the current value <i>{0}</i> with the new value <i>{1}</i>?
sr_RS@latin: Želite li zaista da zamenite trenutnu vrednost <i>{0}</i> sa novom vrednošću <i>{1}</i>?

en: Down
sr_RS@latin: Dole

en: Download Mapillary images in current view
sr_RS@latin: Preuzmite Mapillary fotografije unutar trenutnog prikaza

en: Download all available images
sr_RS@latin: Preuzmite sve dostupne fotografije

en: Download mode
sr_RS@latin: Režim preuzimanja

en: Downloaded images
sr_RS@latin: Preuzete fotografije

en: Downloading Mapillary images
sr_RS@latin: Preuzimanje Mapillary fotografija

en: Downloading…
sr_RS@latin: Preuzimanje…

en: Edit
sr_RS@latin: Uredi

en: Edit filter.
sr_RS@latin: Uredi filter.

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Enable experimental beta-features (might be unstable)
sr_RS@latin: Omogući eksperimentalne beta funkcije (može biti nestabilno)

en: Enable filter
sr_RS@latin: Omogući filter

en: Enable/disable JavaFX (requires restart). Using JavaFX may cause a smaller window issue, or a whited-out sidebar.
sr_RS@latin: Omogući/onemogući JavaFX (zahteva ponovno pokretanje). Ukoliko koristite JavaFX može dovesti do manjih problema sa prozorom ili da traka sa strane postane bela.

en: End
sr_RS@latin: Završi

en: Explore
sr_RS@latin: Istraži

en: Export Mapillary images
sr_RS@latin: Izvezite Mapillary fotografije

en: Export all images
sr_RS@latin: Izvezite sve fotografije

en: Export selected images
sr_RS@latin: Izvezite obeležene fotografije

en: Export selected sequence
sr_RS@latin: Izvezite obeleženu sekvencu

en: Exporting Mapillary Images…
sr_RS@latin: Izvoz Mapillary fotografija…

en: Filter Hidden:{0} Disabled:{1}
sr_RS@latin: Filter je sakrio:{0} Onemogućeno:{1}

en: Filter Mapillary Detections
sr_RS@latin: Filtriranje Mapillary prepoznavanja

en: Filter mapillary objects and hide/disable them.
sr_RS@latin: Filtriranje Mapillary objekata i sakrivanje/onemogućavanje istih.

en: Filter mode
sr_RS@latin: Režim filtriranja

en: Finished upload
sr_RS@latin: Završeno otpremanje

en: First Seen End
sr_RS@latin: Prvi put viđeno - kraj

en: First Seen Start
sr_RS@latin: Prvi put viđeno - početak

en: Follow selected image
sr_RS@latin: Prati obeleženu fotografiju

en: From existing image layer
sr_RS@latin: Sa postojeće podloge fotografija

en: From which source do you want to import images to the Mapillary layer?
sr_RS@latin: Sa kog izvora želite da uvezete fotografije na Mapillary podlogu?

note: i18n: traffic sign
en: Give way
sr_RS@latin: Ukrštanje sa putem sa prvenstvom prolaza

en: Go forward
sr_RS@latin: Idi napred

en: Go to setting and log in to Mapillary before uploading.
sr_RS@latin: Dođite na postavke i prijavite se u Mapillary pre otpremanja.

en: Hide filter
sr_RS@latin: Sakrij filter

en: Hiding filter
sr_RS@latin: Sakrivanje filtera

en: I got it, close this.
sr_RS@latin: Shvatio sam, zatvori.

en: Image actions
sr_RS@latin: Akcije nad fotografijom

en: Image detections
sr_RS@latin: Prepoznavanja na fotografijama

en: Image info
sr_RS@latin: Informacije o fotografiji

en: Image key
sr_RS@latin: Ključ fotografije

en: Image selection
sr_RS@latin: Obeležavanje fotografija

en: Images from my file system
sr_RS@latin: Fotografije sa mog sistema datoteka

en: Import
sr_RS@latin: Uvoz

en: Import exception
sr_RS@latin: Izuzeci iz uvoza

en: Import local pictures
sr_RS@latin: Uvoz lokalnih fotografija

en: Import pictures
sr_RS@latin: Uvoz fotografija

en: Import pictures into Mapillary layer
sr_RS@latin: Uvoz fotografija na Mapillary podlogu

en: Imported images
sr_RS@latin: Uvezene fotografije

en: Imported {0} image | Imported {0} images
sr_RS@latin[0]: Uvezena je {0} fotografija
sr_RS@latin[1]: Uvezene su {0} fotografije
sr_RS@latin[2]: Uvezeno je {0} fotografija

note: i18n: traffic sign
en: Intersection danger
sr_RS@latin: Opasnost od preseka

en: Inverse filter
sr_RS@latin: Inverzni filter

en: It can be activated by clicking the left button at the bottom of this message or the button in the toolbar on the left, which uses the same icon.
sr_RS@latin: Ovo može biti aktivirano klikom levog tastera miša na dnu ove poruke ili putem dugmeta koje se nalazi na traci sa alatkama sa leve strane, koje prikazano u obliku iste ikone.

en: Join images into sequences in the Mapillary Layer
sr_RS@latin: Objedini fotografije u sekvence na Mapillary podlozi

en: Join mode
sr_RS@latin: Režim objedinjavanja

en: Join/unjoin pictures
sr_RS@latin: Objedini/razdvoji fotografije

en: Jump to blue
sr_RS@latin: Pređi na plavu

en: Jump to blue image
sr_RS@latin: Prelazak na plavu fotografiju

en: Jump to next image
sr_RS@latin: Prelazak na sledeću fotografiju

en: Jump to previous image
sr_RS@latin: Prelazak na prethodnu fotografiju

en: Jump to red
sr_RS@latin: Pređi na crvenu

en: Jump to red image
sr_RS@latin: Prelazak na crvenu fotografiju

en: Jumps to the picture at the other side of the blue line
sr_RS@latin: Prelazi na fotografije sa suprotne strane plave linije

en: Jumps to the picture at the other side of the red line
sr_RS@latin: Prelazi na fotografije sa suprotne strane crvene linije

en: Last Seen End
sr_RS@latin: Poslednji put viđeno - kraj

en: Last Seen Start
sr_RS@latin: Poslednji put viđeno - početak

en: Layer
sr_RS@latin: Podloga

en: Login
sr_RS@latin: Prijava

en: Login successful, return to JOSM.
sr_RS@latin: Uspešna prijava, vratite se u JOSM.

en: Logout
sr_RS@latin: Odjava

note: i18n: traffic sign
en: Mandatory direction (any)
sr_RS@latin: Obavezan smer (bilo koji)

en: Mapillary Expert Filter
sr_RS@latin: Mapillary filter za stručnjake

en: Mapillary Images
sr_RS@latin: Mapillary fotografije

en: Mapillary Join Mode
sr_RS@latin: Mapillary režim objedinjavanja

en: Mapillary Select Mode
sr_RS@latin: Mapillary režim obeležeavanja

en: Mapillary changeset
sr_RS@latin: Mapillary skup promena

en: Mapillary history
sr_RS@latin: Mapillary istorija

en: Mapillary image
sr_RS@latin: Mapillary fotografija

en: Mapillary layer
sr_RS@latin: Mapillary podloga

en: Mapillary login
sr_RS@latin: Mapillary prijava

en: Mapillary point features
sr_RS@latin: Mapillary funkcije tačaka

en: Mapillary point features layer
sr_RS@latin: Mapillary podloga funkcija tačaka

en: Mapillary traffic signs
sr_RS@latin: Mapillary saobraćajni znakovi

en: Mapillary traffic signs layer
sr_RS@latin: Mapillary podloga saobraćajnih znakova

en: Mapillary: toggle detections
sr_RS@latin: Mapillary: uključivanje prepoznavanja

en: Mapillary: toggle sign detections
sr_RS@latin: Mapillary: uključivanje prepoznatih znakova

en: Merging layers
sr_RS@latin: Objedinjavanje podloga

en: Months
sr_RS@latin: Meseci

en: Move filter down.
sr_RS@latin: Premesti filter nadole.

en: Move filter up.
sr_RS@latin: Premesti filter nagore.

en: Moved {0} image | Moved {0} images
sr_RS@latin[0]: Premeštena je {0} fotografija
sr_RS@latin[1]: Premeštene su {0} fotografije
sr_RS@latin[2]: Premešteno je {0} fotografija

en: Multikey: {0}
sr_RS@latin: Više ključeva: {0}

en: Next picture
sr_RS@latin: Sledeća fotografija

note: i18n: traffic sign
en: No entry
sr_RS@latin: Zabrana saobraćaja u jednom smeru

en: No images found
sr_RS@latin: Nije pronađena nijedna fotografija

note: i18n: traffic sign
en: No overtaking
sr_RS@latin: Zabrana preticanja za motorna vozila

note: i18n: traffic sign
en: No parking
sr_RS@latin: Zabrana zaustavljanja i parkiranja

note: i18n: traffic sign
en: No turn
sr_RS@latin: Zabrana skretanja

en: Not logged in to Mapillary
sr_RS@latin: Niste prijavljeni na Mapillary

en: Not older than:
sr_RS@latin: Ne starije od:

note: i18n: Spinner label in JOSM settings
en: Number of images to be pre-fetched (forwards and backwards)
sr_RS@latin: Broj fotografija koje će se unapred učitati (koje slede i prethode)

en: Only download private images
sr_RS@latin: Preuzmi samo privatne fotografije

en: Only download public images
sr_RS@latin: Preuzmi samo javne fotografije

en: Only images with signs
sr_RS@latin: Samo fotografije sa znakovima

en: Open Mapillary changeset dialog
sr_RS@latin: Otvori Mapillary prozor skupa promena

en: Open Mapillary filter dialog
sr_RS@latin: Otvori Mapillary prozor filtera

en: Open Mapillary history dialog
sr_RS@latin: Otvori Mapillary prozor istorije

en: Open Mapillary layer
sr_RS@latin: Otvori Mapillary podlogu

en: Open Mapillary window
sr_RS@latin: Otvori Mapillary prozor

en: Org
sr_RS@latin: Org.

en: Organizations
sr_RS@latin: Organizacije

en: Pause
sr_RS@latin: Pauziraj

en: Pauses the walk.
sr_RS@latin: Pauzira šetnju.

note: i18n: traffic sign
en: Pedestrian crossing
sr_RS@latin: Pešački prelaz

en: Play
sr_RS@latin: Reprodukuj

en: Point Objects
sr_RS@latin: Tačke objekata

en: Press "{0}" to download images
sr_RS@latin: Pritisnite "{0}" kako biste preuzeli fotografije

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Preview images when hovering its icon
sr_RS@latin: Prikazivanje fotografija kada se mišem pređe preko ikonice

en: Previous picture
sr_RS@latin: Prethodna fotografija

en: Redo
sr_RS@latin: Ponovi radnju

en: Request Data
sr_RS@latin: Zahtevaj podatke

en: Reset
sr_RS@latin: Poništi

en: Reverse
sr_RS@latin: Obrni

en: Reverse the filters order.
sr_RS@latin: Obrnuti redosled filtera.

en: Rewrite imported images
sr_RS@latin: Ponovo upiši uvezene fotografije

note: i18n: traffic sign
en: Roundabout
sr_RS@latin: Kružni tok

en: Select Visible
sr_RS@latin: Obeležite vidljivo

en: Select a directory
sr_RS@latin: Obeležite direktorijum

en: Select directory to import images from
sr_RS@latin: Obeležite direktorijum kako biste iz njega uvezli fotografije

en: Select images in the Mapillary Layer
sr_RS@latin: Obeležite fotografije na Mapillary podlozi

en: Select mode
sr_RS@latin: Režim obeležavanja

en: Select the images you want to import
sr_RS@latin: Obeležite fotografije koje želite da uvezete

en: Sequence key
sr_RS@latin: Ključ sekvence

en: Show Relevant
sr_RS@latin: Prikaži relevantne

en: Show detections on top of image
sr_RS@latin: Prikazuje prepoznavanja u vrhu fotografije

en: Shows the next picture in the sequence
sr_RS@latin: Prikazuje sledeću fotografiju sekvenci

en: Shows the previous picture in the sequence
sr_RS@latin: Prikazuje prethodnu fotografiju u sekvenci

en: Sort
sr_RS@latin: Sortiranje

en: Sort filters.
sr_RS@latin: Filteri za sortiranje.

note: i18n: traffic sign
en: Speed limit
sr_RS@latin: Ograničenja brzine

en: Start
sr_RS@latin: Početak

[ctx: as synonym to halt or stand still]
en: Stop
sr_RS@latin: Zaustavi

[ctx: name of the traffic sign]
note: i18n: traffic sign
en: Stop
sr_RS@latin: Znak stop

en: Stops the walk.
sr_RS@latin: Zaustavlja šetnju.

en: Submit changeset
sr_RS@latin: Pošalji skup promena

en: Submit the current changeset
sr_RS@latin: Pošalji trenutni skup promena

note: CHECKSTYLE.OFF: LineLength
en: Submit the current changeset to Mapillary
sr_RS@latin: Pošalji trenutni skup promena u Mapillary

en: Submitting Mapillary Changeset
sr_RS@latin: Slanje Mapillary skupa promena

en: Submitting changeset to server…
sr_RS@latin: Slanje skupa promena na server…

en: Supported image formats (JPG and PNG)
sr_RS@latin: Podržani formati fotografija (JPG i PNG)

en: Tag conflict
sr_RS@latin: Konflikt u atributima

[ctx: filter]
note: column header: filter text
en: Text
sr_RS@latin: Tekst

en: The Mapillary layer has stopped downloading images, because the requested area is too big!
sr_RS@latin: Mapillary podloga je prestala sa preuzimanjem fotografija jer je područje preveliko!

en: The Mapillary plugin now uses a separate panel to display extra information (like the image key) and actions for the currently selected Mapillary image (like viewing it in a browser).
sr_RS@latin: Mapillary dodatak sada koristi poseban panel kako bi prikazao dodatne informacije (poput ključa fotografije) i akcije koje možete primeniti na obeleženoj Mapillary fotografiji (poput otvaranja iste u pregledaču).

en: There are currently no layers with geotagged images!
sr_RS@latin: Trenutno ne postoje podloge sa geo referenciranim fotografijama!

en: To solve this problem, you could switch to download mode ''{0}'' and load Mapillary images for a smaller portion of the map.
sr_RS@latin: Da bi ste rešili ovaj problem možete da se prebacite na režim preuzimanja ''{0}'' i da učitate Mapillary fotografije za manje područje prikazano na karti.

en: To solve this problem, you could zoom in and load a smaller area of the map.
sr_RS@latin: Da bi ste rešili ovaj problem možete da zumirate i učitate manje područje na karti.

en: Toggle detection outlines
sr_RS@latin: Uključi prikaz prepoznatih objekata

en: Toggle sign detection outlines
sr_RS@latin: Uključi prikaz prepoznatih znakova

en: Toggle: {0}
sr_RS@latin: Uključivanje: {0}

en: Total Mapillary images: {0}
sr_RS@latin: Ukupno Mapillary fotografija: {0}

en: Traffic Signs
sr_RS@latin: Saobraćajni znakovi

en: Turned {0} image | Turned {0} images
sr_RS@latin[0]: Uključena {0} fotografija
sr_RS@latin[1]: Uključene {0} fotografije
sr_RS@latin[2]: Uključeno {0} fotografija

en: Undo
sr_RS@latin: Opozovi

note: i18n: traffic sign
en: Uneven road
sr_RS@latin: Neujednačen put

en: Up
sr_RS@latin: Gore

en: Update
sr_RS@latin: Ažuriraj

en: Upload Mapillary images
sr_RS@latin: Otpremi Mapillary fotografije

en: Upload selected sequence
sr_RS@latin: Otpremi obeleženu sekvencu

en: Uploading: {0}
sr_RS@latin: Otpremanje: {0}

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: Use 24 hour format
sr_RS@latin: Koristi 24-časovni prikaz vremena

en: Use JavaFX for better looking dialogs
sr_RS@latin: Koristi JavaFX za bolji izgled prozora

en: User
sr_RS@latin: Korisnik

en: View in browser
sr_RS@latin: Prikaži u pregledaču

en: Wait for full quality pictures
sr_RS@latin: Sačekajte za pun kvalitet fotografija

en: Walk mode
sr_RS@latin: Režim šetanja

en: Walk mode: Waiting for next image takes too long! Exiting walk mode…
sr_RS@latin: Režim šetanja: Čekanje na sledeću fotografiju traje predugo! Izlazak iz režima šetanja…

note: i18n: Checkbox label in JOSM settings
en: When opening Mapillary image in web browser, show the blur editor instead of the image viewer
sr_RS@latin: Kada otvarate Mapillary fotografiju u web pregledaču, prikažite zamagljeni uređivač umesto prikaza same fotografije

en: Which image layers do you want to import into the Mapillary layer?
sr_RS@latin: Koju od podloga sa fotografijama želite da uvezete u Mapillary podlogu?

en: Years
sr_RS@latin: Godina

en: You are currently not logged in.
sr_RS@latin: Trenutno niste prijavljeni.

en: You are logged in as ''{0}''.
sr_RS@latin: Trenutno ste prijavljeni ''{0}''.

en: You are not logged in, please log in to Mapillary in the preferences
sr_RS@latin: Trenutno niste prijavljeni, prijavite se u Mapillary željenim opcijama

en: You are trying to upload a sequence to mapillary.com that you previously downloaded from there. That is not possible.
sr_RS@latin: Pokušavate da otpremite sekvencu na mapillary.com koju ste prethodno preuzeli odatle. To nije moguće.

en: You have successfully uploaded {0} image to mapillary.com | You have successfully uploaded {0} images to mapillary.com
sr_RS@latin[0]: Uspešno ste otpremili {0} fotografiju na mapillary.com
sr_RS@latin[1]: Uspešno ste otpremili {0} fotografije na mapillary.com
sr_RS@latin[2]: Uspešno ste otpremili {0} fotografija na mapillary.com

en: Zoom to selected image
sr_RS@latin: Zumiraj obeleženu fotografiju

en: Zoom to the currently selected Mapillary image
sr_RS@latin: Zumiraj trenutno obeleženu Mapillary fotografiju

en: approved
sr_RS@latin: odobreno

note: i18n: download mode for Mapillary images
en: areas with downloaded OSM-data
sr_RS@latin: područja sa preuzetim OSM podacima

note: i18n: download mode for Mapillary images
en: everything in the visible area
sr_RS@latin: sve što je vidljivo

en: image has no key
sr_RS@latin: fotografija nema ključ

en: loading image
sr_RS@latin: učitavanje fotografije

en: no image selected
sr_RS@latin: nije obeležena fotografija

note: i18n: download mode for Mapillary images
en: only when manually requested
sr_RS@latin: samo kada je potrebno ručno

en: pending
sr_RS@latin: na čekanju

en: rejected
sr_RS@latin: odbijeno

en: sequence has no key
sr_RS@latin: sekvenca nema ključ

en: unknown user
sr_RS@latin: nepoznat korisnik

note: i18n: {0} is the layer name, {1} the number of images in it
en: {0} ({1} image) | {0} ({1} images)
sr_RS@latin[0]: {0} ({1} fotografija)
sr_RS@latin[1]: {0} ({1} fotografije)
sr_RS@latin[2]: {0} ({1} fotografija)

en: {0} consists of:
sr_RS@latin: {0} sastoji se od:

en: {0} detections
sr_RS@latin: {0} prepoznavanja

en: {0} downloaded image | {0} downloaded images
sr_RS@latin[0]: {0} preuzeta fotografija
sr_RS@latin[1]: {0} preuzete fotografije
sr_RS@latin[2]: {0} preuzetih fotografija

en: {0} image in total | {0} images in total
sr_RS@latin[0]: ukupno {0} fotografija
sr_RS@latin[1]: ukupno {0} fotografije
sr_RS@latin[2]: ukupno {0} fotografija

en: {0} image submitted, Changeset key: {1}, State: {2} | {0} images submitted, Changeset key: {1}, State: {2}
sr_RS@latin[0]: poslata {0} fotografija, ključ skupa promena: {1}, stanje: {2}
sr_RS@latin[1]: poslate {0} fotografije, ključ skupa promena: {1}, stanje: {2}
sr_RS@latin[2]: poslato {0} fotografija, ključ skupa promena: {1}, stanje: {2}

en: {0} images in {1} sequences
sr_RS@latin: {0} fotografija u {1} sekvenci

en: {0} imported image | {0} imported images
sr_RS@latin[0]: uvezena {0} fotografija
sr_RS@latin[1]: uvezene {0} fotografije
sr_RS@latin[2]: uvezeno {0} fotografija

en: {0} node | {0} nodes
sr_RS@latin[0]: {0} tačka
sr_RS@latin[1]: {0} tačke
sr_RS@latin[2]: {0} tačaka

en: {0} relation | {0} relations
sr_RS@latin[0]: {0} relacija
sr_RS@latin[1]: {0} relacije
sr_RS@latin[2]: {0} relacija

en: {0} sequence, containing between {1} and {2} images (ø {3}) | {0} sequences, each containing between {1} and {2} images (ø {3})
sr_RS@latin[0]: {0} sekvenca, sadrži između {1} i {2} fotografija (ø {3})
sr_RS@latin[1]: {0} sekvence, sadrže između {1} i {2} fotografija (ø {3})
sr_RS@latin[2]: {0} sekvenci, sadrže između {1} i {2} fotografija (ø {3})

en: {0} way | {0} ways
sr_RS@latin[0]: {0} linija
sr_RS@latin[1]: {0} linije
sr_RS@latin[2]: {0} linija

en: {0}Options requiring login{1}
sr_RS@latin: {0}Opcije zahtevaju prijavu{1}

note: Plugin description for root project 'Mapillary'.name
en: Allows the user to work with pictures hosted at mapillary.com
sr_RS@latin: Pruža korisniku mogućnost da radi sa fotografijama koje se nalaze na mapillary.com
